- Główna
- Opinie
Opinie
Profesjonalizm, doświadczenie i ludzkie podejście – tak mogę opisać moją wizytę u dr Kały. Proces implantacji był bardzo dobrze zorganizowany, od pierwszej konsultacji do końcowego efektu. Jestem bardzo wdzięczna!
Zdecydowałam się na implant w klinice Giorno Dentale i nie żałuję! Dr Joanna Kała to specjalistka najwyższej klasy – zabieg przebiegł sprawnie, bez bólu, a efekt końcowy jest rewelacyjny.
Profesjonalizm, doświadczenie i ludzkie podejście – tak mogę opisać moją wizytę. Dziękuję za piękny uśmiech!
Pełen profesjonalizm i empatia. Pani Joanna usunęła ząb szybko i skutecznie, a po zabiegu nie miałam żadnych komplikacji. To była najlepsza możliwa opieka stomatologiczna. Polecam Giorno Dentale wszystkim znajomym.

